Сьогодні: вівторок, 24 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Старобільська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Виступи керівництва

22 лютого 2017, 10:54
Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку Старобільського району, напрямів Стратегії розвитку Старобільського району на період до 2020 року «Нова Старобільщина 2020» за 2016 рік
Програма економічного і соціального розвитку Старобільського району на 2016 рік була розроблена в установлені законом терміни, подана на розгляд районної ради і затверджена рішенням ради № 2\3 від 15.12.2015 року.

докладніше »30 січня 2017, 15:41
З В І Т голови Старобільської райдержадміністрації про роботу Старобільської районної державної адміністрації у 2016 році
Хід виконання 33 –ох районних програм, які були затверджені відповідними рішеннями районної ради та діяли протягом 2016 року постійно аналізуються галузевими структурними підрозділами райдержадміністрації, розглядаються на засіданнях колегій, робочих комісіях, нарадах райдержадміністрації.

докладніше »23 листопада 2015, 09:53
Матеріали до виступу голови Старобільської райдержадміністрації А.І. Гаркавого на сесії районної ради про виконання делегованих районною радою повноважень за період ІІ півріччя 2014 року – І півріччя 2015 року
Відповідно до Конституції України, Законів України „Про місцеве самоврядування” та „Про місцеві державні адміністрації” голова районної державної адміністрації звітує про виконання делегованих повноважень Старобільською райдержадміністрацією за підсумками роботи за рік, тобто за період ІІ півріччя 2014 року – І півріччя 2015 року.

докладніше »04 травня 2012, 10:16
Позитивні досягнення Старобільського району за 2011 рік
  За підсумками рейтингової оцінки діяльності райдержадміністрацій і виконкомів міських рад міст обласного значення Луганської області за 2011р. Старобільський район зайняв 9-е місце (серед 17 районів області). За підсумками 2010 року район мав 11-е місце.

докладніше »28 березня 2012, 11:43
О выполнении райгосадминистрацией делегированных Старобельским районным советом полномочий
Ежегодно, в соответствии с Конституцией Украины, Законами Украины «О местных государственных администрациях» и «О местном самоуправлении Украины», глава районной государственной администрации отчитывается перед соответствующим советом о выполнении райгосадминистрацией делегированных районным советом полномочий по итогам прошедшего года. В соответствии с этим, предлагаю рассмотреть итоги прошедшего 2011 и планы на 2012 год. Хочу акцентировать ваше внимание на том, что работа исполнительной власти строилась и строится на тесном сотрудничестве с представительскими органами и взаимопонимании с бизнесом. Без такой скоординированной на совместных синклитах работы невозможно достичь поставленных целей и задач. Но оценки должны ставиться по выполненным делам. О каких конкретных результатах можно говорить по прошествии года? В двух словах – это сохранение социальных стандартов в медицине, образовании и защите конкретных категорий наших жителей, отличные итоги работы наших аграриев, развитие инфраструктуры города и полученный импульс в социально-экономическом развитии каждой конкретной территориальной громады.

докладніше »05 січня 2012, 09:36
В НАСТУПАЮЧИЙ РІК - З БАГАЖЕМ ПОЗИТИВУ
Так вже склалося, що початок нового календарного року нами часто сприймається як початок нового відрізку нашого життя. Можливо, тому щоразу наприкінці року ми будуємо плани на майбутнє і підбиваємо підсумки пройденого. Так було й у останні тижні 2010-го. Що ж із запланованого тоді стало реальністю у 2011-му? Певно, найкраще цифри і факти з життя Старобільщини знає людина, яка очолює один з керівних органів влади району і за своїми посадовими обов'язками, як кажуть, має володіти ситуацією. Сьогодні про передноворічний стан справ у районі ми говоримо у інтерв'ю, яке "ВС" дав голова Старобільської районної державної адміністрації Валерій Михайлович ПАХНИЦЬ.

докладніше »30 грудня 2010, 16:41
Итоговая персс-конференция пердседателя райгосадминистрации
  24 декабря 2010 председателем райгосадминистрации Пахниц В. М. проведена итоговая пресс-конференция, во время которой жители района посредством средств массовой информации, которые работают на Старобельщине, проинформированы о ходе реализации государственной политики в районе в течение 2010 года, а также о перспективах развития в следующем году.  

докладніше »21 серпня 2010, 11:36
Поздоровлення голови райдержадміністрації з Днем незалежності України та Днем Державного Прапору України
  Нещодавно, 16 липня ми відзначили 20 річницю прийняття Верховною Радою України Декларації про державний суверенітет України. Саме спираючись на Декларацію, було прийнято Акт про державну незалежність 24 серпня 1991 року, який разом з державним суверенітетом був підтверджений волевиявленням народу на Всеукраїнському референдумі в грудні того ж року.      

докладніше »26 червня 2009, 14:11
До Дня Конституції України
  Шановні земляки!   Від імені районної держадміністрації та від себе особисто щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України.Це не просто знаменна дата, але подія історичного, фундаментального значення. У світі не існує іншої більш ефективної форми соціальної угоди між владою і суспільством крім конституції. Конституція – це головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. 28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудовувати незалежну, демократичну державу. В нашій країні вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон – такий Закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади, що здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу, судову та гарантував місцеве самоврядування.  

докладніше »23 червня 2009, 13:52
Доповідь голови Старобільської райдержадміністрації Погорєлого С.С. на святковій нараді до Дня державної служби
  Шановні мої колеги! Сьогодні дозвольте мені щиро привітати вас, уповноважених на виконання функцій держави, з нашим святом! 23 червня згідно із Указом Президента України, підписаного 4 квітня 2003 року, всі державні службовці святкують своє професійне свято – День державної служби. Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Україна переживає глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління. Я впевнений у тому, що всі ви розумієте свій особистий обов’язок – дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців.

докладніше »07 травня 2009, 16:20
У неоплатному боргу
  9 Травня – велике всенародне свято. День Перемоги, напевно, найшанованіший день для кожного жителя Старобільщини. Все далі від нас 9 травня 1945 року, але ми, як і раніше, пам'ятаємо, якою ціною дісталася нашим батькам і дідам та далека Перемога і щороку відзначаємо це прекрасне і водночас трагічне свято разом з ветеранами. Страшно уявити, що було б, якби тоді, у 45-му, перемогли фашисти. Не було б нашої країни, не було б, певно, нас і наших дітей... Але цього не сталося, тому що сотні тисяч, мільйони відомих і безіменних героїв своїми життями заслонили нас від фашистської навали. І сьогодні хочеться вкотре всім їм сказати: ми вас пам'ятаємо! Ми вас любимо! Ми вами пишаємося!

докладніше »27 січня 2009, 14:08
Звіт голови Старобільської райдержадміністрації С.С. Погорєлого про виконання делегованих районною радою повноважень за 2008 рік (виступ на 24-й сесії Старобільської районної ради)
Шановні депутати ! Шановний Валерію Михайловичу! Відповідно до Конституції України, Законів України „Про місцеве самоврядування ” та „Про місцеві державні адміністрації” голова районної державної адміністрації звітує про виконання делегованих повноважень Старобільською райдержадміністрацією за підсумками роботи за рік. З упевненістю можу сказати, що в цілому нам вдалося звершити рік позитивно. Про це говорять і основні показники соціально-економічного розвитку району, про які буде сказано нижче, і ті справи, які нам з вами, за підтримки депутатського корпусу, вдалося зробити цього року, і ті основоположні цеглинки, які ми змогли закласти в фундамент розвитку нашого краю на наступний період.

докладніше »23 грудня 2008, 10:27
Успіхи не з'являються самі по собі
Старобільщина завжди славилась своїми хліборобськими досягненнями. Тож і День працівників сільського господарства є професійним святом переважної більшості жителів нашого району. Як водиться, у цей день ми підбиваємо підсумки зробленого і визначаємо перспективи подальшого розвитку галузі, називаємо кращих і вітаємо усіх трударів, які своєю щоденною працею сприяють розквіту нашого краю. Успіхи у будь-якій роботі не з`являються самі по собі. Сьогодні можна часто почути, що, мовляв, цьогорічний великий урожай, зібраний на полях району, – результат сприятливих погодних умов, що склалися. Та, на моє глибоке переконання, основа всього позитивного нині – у грамотній організації праці сільгосппідприємств, правильно розставлених акцентах у діяльності всіх галузей сільськогосподарського виробництва.

докладніше »22 грудня 2008, 09:58
Інвестиції не може отримати тільки ледачий
Відносини влади й сільгоспвиробника мають базуватися на трьох головних принципах: єдиній політиці на користь економічного зростання села, об'єднанні зусиль і на простому людському взаєморозумінні. Так вважає голова Старобільської райдержадміністрації Сергій Погорєлий. Цього року Старобільщина зібрала небувалий врожай. Тільки ранніх зернових одержали близько 120 тисяч тонн. Щоправда, старожили кажуть, що за старих часів район збирав і більше. Але тут є один важливий нюанс: порівняно з минулими роками площа під зернові в регіоні скоротилася з 56 тисяч га до 32 тисяч. Безумовно, щедрий врожай допомогла отримати і матінка-природа, але голова Старобільської районної держадміністрації Сергій Погорєлий вважає, що свою роль добре зіграло господарське ставлення до землі з боку власника. Рекордний для цієї зони збір озимої по 60—65 центнерів з гектара — це результат суворого дотримання технології обробітку землі, використання елітного посівного матеріалу і, що дуже важливо, – значного поліпшення матеріальної бази господарств. За два останні роки в районі закуплено нової землеобробної та зернозбиральної техніки на суму понад 28 млн гривень. До того ж сьогодні сільгоспвиробники вже закуповують могутнішу імпортну техніку, яка і коштує дорожче.

докладніше »23 серпня 2008, 08:01
До Дня незалежності України
Дорогі земляки! Вітаю Вас з 17-ю річницею Незалежності України. 24 серпня 1991 року проголошено Україну незалежною демократичною державою. 17 років минуло з того часу – зовсім небагато як для державотворчого процесу, та вже виросла молодь, яка не знає іншого статусу своєї країни, змінився світогляд активної частини суспільства щодо позиціювання нашої держави на геополітичній арені, звиклися, а в чомусь і змінилися, непомітно для себе, люди старшого покоління, які віддали кращі свої роки супер державі, що існує зараз тільки на сторінках історії. 17 років незалежності змінили країну, змінили нас. Зараз уже кожен розуміє, що власна незалежність – це і власна відповідальність за майбутнє.

докладніше »22 серпня 2008, 15:48
До Дня Державного Прапора України
Шановні старобільчани та гості міста! Шановні земляки! Сьогодні, напередодні Дня незалежності, вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави – Державного Прапора України. Щоб визначитися з цим важливим державним символом, знадобилося спеціальне засідання парламенту із залученням істориків. Після проголошення незалежності України Верховна Рада України 28 січня 1992 року прийняла постанову Про затвердження державним прапором України національного прапора.

докладніше »26 червня 2008, 11:45
До Дня Конституції
Шановні мешканці Старобільщини! Вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції.

докладніше »25 червня 2008, 08:09
До дня митної служби
         Державна митна служба сьогодні – це потужний інструмент регулювання зовнішньополітичної і економічної діяльності, захисту вітчизняного ринку та наповнення державного бюджету України.

докладніше »19 червня 2008, 14:41
До Дня державної служби
23 червня – День державної служби Організації Об'єднаних Націй, а з 2003 року, відповідно до Указу Президента України, і День державної служби України. Відтак це день усіх українських службовців, діяльність яких направлена на виконання завдань і функцій держави.

докладніше »08 травня 2008, 14:05
Тепло турботи для ветеранів
    ДЕСЯТИЛІТТЯ минули від пере­можної весни 45-го. Дуже далекі ті дні і дуже свіжі у пам'яті людей. А ще - історично зна­чимі, ознаменовані святим днем вели­кої Перемоги.

докладніше »
||

Архів по роках:

200820092010201220152017
© 2008 Старобільська районна державна адміністрація
92700, Україна, м. Старобільськ, вул.Комунарів, 35
Тел./факс (06461) 2-13-65
Веб-сайт: http://stb.loga.gov.ua
E-mail: adm-rda@stb.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stb.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Старобільська РДА