Сьогодні: вівторок, 24 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Старобільська РДАДіяльність РДАПрес-центр27 лютого 2017, 13:17

«Гостинна Масляна» у Старобільську!

27 лютого 2017, 13:17

«Гостинна Масляна» у Старобільську!

    24 лютого, на центральній площі міста, відбулося масове гуляння «Гостинна Масляна». У програмі було театралізоване дійство, виступ кращих творчих колективів району, конкурси, танці, обряд прощання з Масляною.

    Самі активні, сміливі і кмітливі учасники конкурсів та забав отримали подарунки від спонсорів свята. Заступник голови райдержадміністрації Григоренко О. О.  привітала присутніх зі святом. Головний приз свята за кращу млину фантазію отримав Лиманський сільський клуб.   

    А яка Масляна без млинців? Тут вам були і млинці, і пироги, ковбаси, різна смакота, а також сувеніри ручної роботи.

   Свято пройшло масово, яскраво і видовищно. 

 

 
07 березня 2017, 11:05
Регулювання цін на окремі види продовольчих товарів
На теперішній час в області діє розпорядження голови облдержадміністрації від 08 листопада 2007року № 1411 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів» (зі змінами та доповненнями), що додається.

докладніше »28 лютого 2017, 09:48
Комісія з питань захисту прав дитини продовжує роботу
Служба у справах дітей повідомляє, що 27 лютого 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олени Григоренко відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На комісії розглядалися питання про стан виконання батьківських обов’язків громадянкою міста Старобільськ, про доцільність позбавлення двох недбалих батьків батьківських прав у відношенні їх малолітніх дітей. 

докладніше »28 лютого 2017, 08:26
Реквізити для перерахування коштів для ліквідації надзвичайної ситуації у м. Авдіївка
Облдержадміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє реквізити цільового фонду військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на я кі можуть бути зараховані кошти для забезпечення заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, що сталася у м. Авдіївка, та надання необхідної матеріальної допомоги постраждалим мешканцям міста

докладніше »27 лютого 2017, 17:07
Чарівні млинці Масляної
25 лютого 2017 року спеціалістами відділення реабілітації дітей-інвалідів та дітей групи ризику було проведено захід «Чарівні млинці Масляної». В даному заході взяли участь діти-інваліди, батьки, працівники та читачі дитячо-юнацької бібліотеки. Охоплено 15 дітей відділення реабілітації.

докладніше »27 лютого 2017, 13:17
«Гостинна Масляна» у Старобільську!
24 лютого, на центральній площі міста, відбулося масове гуляння «Гостинна Масляна». У програмі було театралізоване дійство, виступ кращих творчих колективів району, конкурси, танці, обряд прощання з Масляною. Самі активні, сміливі і кмітливі учасники конкурсів та забав отримали подарунки від спонсорів свята. Заступник голови райдержадміністрації Григоренко О. О.  привітала присутніх зі святом. Головний приз свята за кращу млину фантазію отримав Лиманський сільський клуб.    

докладніше »23 лютого 2017, 14:48
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки
21 лютого 2017 року в малій залі районної ради, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Калініна О.С., відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

докладніше »23 лютого 2017, 14:32
Метелик для матусі
22 лютого 2017 року в оновленому приміщенні відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дітей групи ризику комунальної установи «Старобільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» знову зібрались діти на  захоплюючі заняття з «арт – терапії», в  якому взяли участь 8 дітей-інвалідів, які знаходяться на обліку у відділенні.

докладніше »23 лютого 2017, 08:14
Служба перевірила умови проживання та виховання дітей
22 лютого задля попередження порушення прав дітей, які перебувають під опікою, піклуванням, або з різних причин опинилися в складних життєвих обставинах, службою у справах дітей районної держадміністрації було проведено профілактичний рейд „Сім’я” на території міста Старобільськ та сіл Бутове, Піщане, Чмирівка.

докладніше »22 лютого 2017, 11:15
Про підсумки виконання програми економічного та соціального розвитку Старобільського району на період до 2020 року за 2016 рік
22 лютого 2017 року в залі засідань Старобільської районної державної адміністрації було проведено засідання колегії райдержадміністрації з питання Про підсумки виконання програми економічного та соціального розвитку Старобільського району, напрямів Стратегії розвитку Старобільського району на період до 2020 року «Нова Старобільщина 2020» за 2016 рік

докладніше »22 лютого 2017, 11:08
Сільські лікарські амбулаторії отримали нові автомобілі
22 лютого 2017 року шістьом сільськім медичним амбулаторіям були передані шість автомобілів медичної допомоги, які були придбані за рахунок обласного бюджету.

докладніше »20 лютого 2017, 11:06
День Героїв Небесної Сотні
З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого в Старобільському обласному краєзнавчому музеї відбувся "круглий стіл" та акція пам’яті «Небесна Сотня. Насторожі Гідності», на які були запрошені студентська та учнівська молодь. До присутніх звернулися голова Старобільської районної державної адміністрації Анатолій Гаркавий та учасник подій на майдані 2014 року перший заступник голови Старобільської райдержадміністрації Олександр Калінін. 

докладніше »20 лютого 2017, 11:02
День пам’яті воїнів - інтернаціоналістів
15 лютого 2017 року в залі засідань Старобільської районної державної адміністрації відбулась урочиста зустріч керівництва району з ветеранами Афганістану з нагоди Дня пам’яті воїнів – інтернаціоналістів. На цій зустрічі гості та присутні мали можливість подивитись фільм про ті події. Голова Старобільської райдержадміністрації Анатолій Гаркавий висловив ветеранам щиру вдячність за мужність, відвагу, побажав всім присутнім міцного здоров’я та мирного неба над головою. Після цього ветеранам Афганістану вручили відзнаки. 

докладніше »16 лютого 2017, 16:29
«Електростанція на альтернативних видах палива (На твердих побутових відходах і біомасі)»
У заступника голови Старобільської райдержадміністрації Григоренко О.О. сьогодні, 16.02.2017 року, відбулася нарада за участю районної ради, міської ради, керівників структурних підрозділів Старобільської РДА, керівника ВК «Нова техніка» Семенова В.Л. з питання обговорення можливості реалізації на території району інвестиційного проекту «Електростанція на альтернативних видах палива (На твердих побутових відходах і біомасі)», метою якого є створення незалежного джерела електроенергії. 

докладніше »16 лютого 2017, 09:10
14 лютого відбувся публічний Звіт Старобільської гімназії перед громадою Старобільська у зв’язку з державною експертизою навчального закладу
Відкрила Звіт керівник методичного кабінету районного відділу освіти Сопільник Н.М. Перший звіт провела директор гімназії Фоменко Катерина Миколаївна – заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, також звітували вчителі, випускники та вихованці гімназії. 

докладніше »10 лютого 2017, 16:20
Чергове засідання районної ради підприємців в Старобільському районі
08 лютого 2017 року відбулося чергове засідання районної ради підприємців в Старобільському районі за участю голови районної ради підприємців Григоренко О.О.

докладніше »09 лютого 2017, 16:32
КОНКУРС, ЩО НАДИХАЄ НА ПОДАЛЬШУ ТВОРЧІСТЬ І ОПТИМІЗМ
Кожного року  учителі   із усіх регіонів Луганської області  підтверджують думку про те, що випадкових людей у цій професії  не буває. Обласний тур конкурсу «Учитель року» збирає володарів безсумнівного педагогічного таланту, високого рівня професійних знань і надзвичайно цікавих неординарних людей.

докладніше »08 лютого 2017, 11:23
Засідання спостережної комісії
06 лютого відбулося засідання спостережної комісії при Старобільській райдержадміністрації. У нараді взяли участь представники громадських організацій.  

докладніше »03 лютого 2017, 08:09
Благодійна організація «Харківські Самаритяни», за підтримки ГО «Центр спільного розвитку «Дієва громада» здійснювала видачу гуманітарної допомоги мешканцям та внутрішньо переміщеним особам м. Старобільська та Старобільського району
27 січня 2017 року  Благодійна організація «Харківські Самаритяни», за підтримки ГО «Центр спільного розвитку «Дієва громада» здійснювала видачу гуманітарної допомоги мешканцям та внутрішньо переміщеним особам  м. Старобільська та Старобільського району. Допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, дорослих та дитячих підгузків, теплих ковдр та постільної білизни отримали 230 сімей з найбільш уразливих категорій.

докладніше »02 лютого 2017, 17:32
Відбувся візит першого заступника голови РДА Олександра Калініна до Старобільського слідчого ізолятору з метою перевірки дотримання прав і свобод
28 січня 2017 року до державної установи «Старобільський слідчий ізолятор» прибув Філімоненко Всеволод Констянтинович- помічник народного депутата України Сергія Мельничука, та представник масової інформації інформаційного порталу та газети «Flash on Time News» Липовецький Олексій Анатолійович. 

докладніше »02 лютого 2017, 17:18
На Старобільщині почато збір гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки
В Старобільському районі розпочато збір гуманітарної допомоги мешканцям міста Авдіївка, які постраждали внаслідок загострення бойових дій. Всі небайдужі зможуть приєднатися до цієї акції та допомогти нашим співвітчизникам. Збір гуманітарної допомоги проводиться на території навчально-виробничого комбінату по вул. Гаршина (район центру надання адміністративних послуг) 

докладніше »01 лютого 2017, 16:08
УВАГА !!! Проходить обговорення проекту детального планування центральної частини (паркової зони) с. Калмиківка, вул. Аграрна
Проходить обговорення проекту детального планування центральної частини (паркової зони) с. Калмиківка, вул. Аграрна За більш детальнішею інформацією звертатись до головного архітектора Старобільської райдержадміністрації або до Калмиківської сільської ради

докладніше »27 січня 2017, 10:47
Запрацював пункт обігріву у Старобільську
З метою забезпечення заходів направлених на захист життя та здоров’я населення району в умовах прогнозованого значного зниження температури повітря 26.01.2017 р. в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням голови райдержадміністрації Гаркавого Анатолія Івановича. На засіданні було розглянуто питання «Про забезпечення функціонування стаціонарного пункту обігріву на першому поверсі будівлі Старобільської автостанції ПАТ «ЛРУАС»».

докладніше »23 січня 2017, 08:15
Гарні новини
Компанія Mercy  Corps  надала спонсорську допомогу гуртку  «Юні шахісти» Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва. 

докладніше »23 січня 2017, 07:58
День Соборності України
20 січня в малому залі райдержадміністрації відбулось засідання «круглого столу» з нагоди Дня Соборності України. Працівники Луганського обласного краєзнавчого музею провели цікавий історичний екскурс та перегляд тематичного відеофільму до цієї дати. До присутньої студентської та учнівської молоді, представників ОТУ «Луганськ» та прикордонного загону «Луганськ», громадськості з промовою звернувся голова Старобільської райдержадміністрації Анатолій Гаркавий.

докладніше »23 січня 2017, 07:55
Хрещення Господнє
19 січня на міському пляжі та в парку культури відбулись заходи до свята Водохреща. Всі бажаючі мали можливість окунутися в крижаній воді та відчути бадьорість січневої води р. Айдар. На міському пляжі військовослужбовці ОТУ «Луганськ» пригощали всіх смачною кашею та гарячим чаєм.

докладніше »19 січня 2017, 07:45
"Разом ми-сила!"
22 січня в Україні відзначається День Соборності. Майже сто років тому в цей день був підписаний Акт злуки між Українською Народною Республікою (УНР) і Західно-Українською Народною Республікою (ЗУНР).Відтоді наша земля пережила голод, репресії, війну і комуністичний режим, домігшись, у результаті, визнаної всім світом незалежності. Але тема об'єднання, на жаль, не перестала бути для українців актуальною. Це свято є дуже символічним, і тому так важливо розуміти його значимість. Особливо тут, на Донбасі!

докладніше »17 січня 2017, 08:26
«Старі пісні про головне» у Старобільську!
13 січня традиційно в районному Будинку культури, відбувся концерт «Старі пісні про головне». У всі часи у кожного покоління були свої улюблені пісні, танці, і свої кумири. У святковому концерті «Старі пісні про головне» згадувалися  колишні пісні, про часи молодості, пісні під які закохувалися, ходили на побачення, виховували своїх дітей. 

докладніше »17 січня 2017, 07:29
Соціальний захист бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі
Комунальна установа «Старобільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» надає допомогу особам без визначеного місця проживання та особам, які звільнилися з місць позбавлення волі. 

докладніше »12 січня 2017, 12:21
Стосовно використання Державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000
Відділ Держгеокадастру у Старобільському районі Луганської області доводить до відома розробників документації із землеустрою, що в Офіційному віснику України у виданні № 99 від 23.12.2016 за порядковим  № 3246 опубліковано наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02.12.2016 № 509 «Про затвердження Порядку використання Державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000 при здійсненні робіт із землеустрою» (додається, далі – Порядок). 

докладніше »12 січня 2017, 12:18
у великій залі Старобільської райради відбулася презентація програми «Країна успішного бізнесу» від ПАТ КБ «ПриватБанк»
11 січня 2017 року у великій залі Старобільської райради на плановому засіданні під головуванням голови райдержадміністрації Гаркавого А.І. відбулася презентація програми «Країна успішного бізнесу» від ПАТ КБ «ПриватБанк». Присутніми було заслухано інформацію щодо отримання фінансування для розвитку малого бізнесу в 2017-2018 роках. Ця програма допомагає почати або розвивати свій бізнес, маючи тільки бажання та ідею. Детальніше можна ознайомитись на порталі проекту «КУБ», де розміщуються методичні матеріали в форматі бізнес-помічника, організовані безкоштовні онлайн-консультації (https://kub.pb.ua).

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

2011201220132014201520162017
© 2008 Старобільська районна державна адміністрація
92700, Україна, м. Старобільськ, вул.Комунарів, 35
Тел./факс (06461) 2-13-65
Веб-сайт: http://stb.loga.gov.ua
E-mail: adm-rda@stb.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stb.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Старобільська РДА