Сьогодні: вівторок, 24 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Старобільська РДАДіяльність РДА
Порядок реєстрації
    Порядок державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності регулюється Законом України від 15 травня 2003 р. № 755-ІУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"
Державна реєстрація юридичних осіб проводиться державними реєстраторами  в Старобільській районній державній адміністрації.           
До відома підприємців та юридичних осіб!
1. Документи, які відповідно до вимог Закону України „ Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” подаються державному реєстратору , повинні бути викладені державною мовою.
2. Реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному реєстратору рекомендованим листом, підпис заявника на реєстраційній картці повинен бути нотаріально посвідчений.
3. Установчі документи (установчий акт, статут або засновницький договір, положення) юридичної особи повинні містити відомості, передбачені законом.
4. Установчі документи юридичної особи, а також зміни до них, викладаються письмово, прошиваються, пронумеровуються та підписуються засновниками (учасниками),якщо законом не встановлено інший порядок їх затвердження. Підписи засновників (учасників) на установчих документах повинні бути нотаріально посвідчені. У випадках, які передбачені Законом , установчі документи повинні бути погоджені з відповідними органами державної влади.
5.Внесення змін до установчих документів юридичної особи оформляється окремим додатком або викладенням установчих документів у новій редакції. На титульній сторінці додатка до установчих документів юридичної особи робиться відмітка про те, що зазначені документи є невід’ємною частиною відповідних установчих документів.
    Документ про підтвердження реєстрації іноземної юридичної особи в країні ії місцезнаходження повинен бути легалізований у встановленому порядку.
Для проведення державної реєстрації фізична особа, яка має намір стати підприємцем, повинна подати особисто (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) державному реєстратору за місцем проживання такі документи:
 
1.Заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця – форма 10;
2.Копію довідки про включення заявника до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та інших обов’язкових платежів;
3.Документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця;
4.Нотаріально посвідчену письмову згоду батьків, якщо заявником є фізична особа, яка досягла шістнадцять років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю.
5. Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються особисто , то додатково надається паспорт.
 
Для проведення державної реєстрації юридичної особи засновники або уповноважена ними особа повинні особисто подати державному реєстратору такі документи:
1.Заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи; ф.1
2.Оригінал або нотаріально посвідчену копію рішення засновників про створення юридичної особи;
3.Два примірника установчих документів;
4. Документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи;
5.Документ, що підтверджує внесення засновниками вкладів до статутного фонду юридичної особи в розмірі, який встановлено Законом.
6.У разі державної реєстрації фермерського господарства додатково додається копія державного акта на право приватної власності засновника на землю, або копія Державного акта на право постійного користування землею.
7.Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються особисто , то додатково надається паспорт.

    Відповідно до ч. 5 ст. 25 Закону про державну реєстрацію строк державної реєстрації не повинен перевищувати 3 робочих днів з дати надходження документів для проведення державної реєстрації юридичної особи.

||
© 2008 Старобільська районна державна адміністрація
92700, Україна, м. Старобільськ, вул.Комунарів, 35
Тел./факс (06461) 2-13-65
Веб-сайт: http://stb.loga.gov.ua
E-mail: adm-rda@stb.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stb.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Старобільська РДА