Сьогодні: вівторок, 24 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Старобільська РДАДіяльність РДАЖитлово-комунальне господарство
Тарифи, послуги

    

Інформація до відома споживачів стосовно підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення

(з використанням внутрішньобудинкових систем)

 

 

      РКП «Старобільськвода» повідомляє про надання пакету документів для встановлення економічно обгрунтованих тарифів на 2017 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП). Розрахунки тарифів було виконано відповідно до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою від 10.03.2016 року №302 та вимог Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою від 10.03.2016 року №303. Згідно планового розрахунку тариф, для всіх категорій споживачів складає:

  • на централізоване водопостачання 13,33 грн. за 1м3 без ПДВ

15,996 грн. за 1м3 з ПДВ;

  • на централізоване водовідведення 25,04 грн. за 1м3 без ПДВ

30,048 грн. за 1м3 з ПДВ;

  • на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) 14,06 грн. за 1м3 без ПДВ

16,872 грн. за 1м3 з ПДВ;

  • на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) 26,40 грн. за 1м3 без ПДВ

31,68 грн. за 1м3 з ПДВ.

     Загальний розмір тарифу та його структура включає планові витрати на безперебійну діяльність підприємства, та не передбачає прибутку.

     Тариф на централізоване водопостачання та водовідведення в останнє переглядався у 2016 році, та був затверджений Постановою НКРЕКП від 07.07.2016 року №1238. Тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) в останнє переглядався у 2016 році, та був затверджений Постановою НКРЕКП від 01.09.2016 року №1502. Процент відшкодування собівартості діючими тарифами складав 100%.

     Зростання собівартості послуги на централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) обумовлюється зростанням вартості електроенергії за 1кВт в порівнянні з 2016 роком та підвищення мінімальної заробітної плати згідно Закону України від 06.12.2016 року № 1774-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» яким внесено зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про оплату праці». На підставі Закону України «Про оплату праці» розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати яка з 01 січня 2017 року складає 3200,00 грн.

     Тарифами, які було встановлено для РКП «Старобільськвода», передбачено фонд оплати праці з мінімальною заробітною платою у розмірі 1378,00 грн., розмір мінімальної заробітної плати виріс на 132,2%.

     На підставі вищевикладеного з метою недопущення погіршення фінансового стану підприємства РКП «Старобільськвода» змушене довести тариф до економічно обгрунтованого рівня.

     Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з моменту опублікування статті за адресою:

РКП «Старобільськвода» вул. Повітрянофлотська, 526 с. Чмирівка Старобільський р-н Луганська обл., 92740

 

 

Адміністрація РКП «Старобільськвода»

 


 

 

Інформація до відома споживачів стосовно підвищення тарифів на послуги

з централізованого водопостачання та водовідведення

 

 

     РКП «Старобільськвода» повідомляє  про надання пакету документів для встановлення економічно обгрунтованих тарифів на 2016 рік до Національної  комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП). Розрахунки тарифів було виконано відповідно до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою КМУ від 01 червня 2011 року №869.

      Згідно планового розрахунку тариф для всіх категорій споживачів  на централізоване водопостачання складає  9,99грн. без ПДВ (11,988грн. за 1м3 з ПДВ), а на централізоване водовідведення 18,74 без ПДВ (22,488грн. за 1м3 з ПДВ). Загальний розмір тарифу та його структура включає планові витрати на безперебійну діяльність підприємства, та не передбачає прибутку.

     Тариф  для населення в останнє переглядався у 2013 році, та був затверджений НКРЕКП Постановою №113 від 30.08.2013року, тому процент відшкодування затвердженим тарифом собівартості планового економічно обґрунтованого тарифу на централізоване водопостачання складає 46,5%, а на централізоване водовідведення лише 15%. Тариф для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) в останнє був затверджений Постановою НКРЕКП №113 від 14.02.2014р. процент відшкодування собівартості діючим тарифом централізованого водопостачання складає 83,3%, а централізованого водовідведення 38,5%.

     Зростання собівартості послуг на централізоване водопостачання та водовідведення обумовлюється постійним зростанням елементів витрат, а саме - за період дії тарифів відбулося підвищення вартості електроенергії в 1,5 рази  порівняно з вартістю  закладеній у тариф ( 2013р. вартість електроенергії – 123,89коп. за 1кВт, а в 2016р – 190,73коп. за 1кВт), зростання  вартості паливно-мастильних матеріалів  бензину в 1,5раза (2013 р. – 10,67грн. за 1 літр, а 2016 р. – 16,36 грн. за 1літр) дизельного палива в 1,9 раз (2013 р.- 9,89 грн. за 1 літр, а в 2016 р. -18,85грн. за 1 літр), на 20% підвищення мінімальної заробітної плати з 2013 року та підвищення цін на матеріали, які необхідні для здійснення ремонтів, у середньому в 2,5 рази. 

      На підставі вище викладеного, фінансовий стан підприємства погіршився. Зростає заборгованість за електроенергію, яка на даний час складає 989,5 тис. грн.. В першу чергу підприємству необхідно сплачувати податки, виплачувати заробітну плату, проводити оплату за спожиту електроенергію, а також здійснювати придбання матеріалів, необхідних для безперервного процесу подачі води і відведенню стоків (ПММ, матеріали для усунення аварій та інше). Коштів, які надходять від реалізації послуг, недостатньо для повної оплати усіх витрат. Відсутність коштів для своєчасної оплати зобов'язань, призводить до нарахування штрафних санкцій за порушення умов договірних відносин а також по сплаті податків та обов'язкових платежів, що погіршує фінансовий стан підприємства.

      Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з моменту опублікування статті за адресою:

 

РКП «Старобільськвода»

вул. Повітрянофлотська, 52б

с. Чмирівка

Старобільський р-н

Луганська обл.

92740

 

Адміністрація РКП «Старобільськвода»

 

 


 

    Роз'яснення щодо здійснення платежів за газ в Ощадбанку

 

    Згідно з рішенням уряду газопостачальні компанії, які уклали з банками договори на приймання платежів від населення, компенсують банкам не більше ніж 0,3% від суми прийнятого платежу, що не покриває витрати банків на надання такої послуги.

     У той самий час відповідно до Закону України «Про банки та банківську діяльність» банкам заборонено встановлювати комісійну винагороду за послуги на рівні нижче собівартості операції. Наразі собівартість приймання одного середнього платежу за газ в установах Ощадбанку більша за компенсацію, що сплачуватиметься газопостачальними компаніями відповідно до зазначеного рішення уряду.

     Отже, згідно з вимогами чинного законодавства Ощадбанк встановлює тарифи на рівні, який забезпечує лише покриття витрат на проведення операцій.

      Зауважимо, що тариф Ощадбанку - 3 грн. - є найнижчим на банківському ринку.

     Розуміючи хвилювання клієнтів, Ощадбанк не припиняє переговори з газопостачальними підприємствами для врегулювання цього питання.

      При цьому звертаємо увагу на те, що сплатити за газ без комісії можна в інформаційно-платіжних терміналах Ощадбанку. Клієнт завжди має вибір та може сплачувати з їх допомогою за газ безкоштовно.

 

 


 

Постанова КМУ від  6 серпня 2015 року № 409

Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування

Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ  № 842 від 28.10.2015

 

З метою забезпечення державних соціальних гарантій у сфері житлово-комунального обслуговування, приведення існуючих норм споживання житлово-комунальних послуг до їх фактичного обсягу споживання, дотримання принципу соціальної справедливості під час надання пільг і субсидій, відповідно до статей 5 і 9 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити громадянам, які відповідно до законодавства мають субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, соціальну норму житла для:

1) оплати користування житлом/утримання житла - 13,65 кв. метра загальної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство;

2) централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання) незалежно від джерела та виду енергії - 13,65 кв. метра опалюваної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство.

2. Установити громадянам, які відповідно до законодавства мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг, соціальну норму житла для:

1) оплати користування житлом/утримання житла - 21 кв. метр загальної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю;

2) централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання) незалежно від джерела та виду енергії - 21 кв. метр опалюваної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю.

Для сімей ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, що складаються лише з непрацездатних осіб (статті 12, 13, 14 і 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та статті 6-1, 6-2, 6-3, 6-4 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань»), у разі користування газопостачанням зазначена норма становить 42 кв. метри опалюваної площі на одну особу, яка має право на знижку плати, та додатково 21 кв. метр на сім’ю.

3. Установити такі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії:

1) для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):

у разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, - 0,0548 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 7 куб. метрів природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення - 65 кВт.ч на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

За наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу соціальний норматив використання електричної енергії розподіляється таким чином:

за двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу: 67 відсотків об’єму спожитої електроенергії за тарифом в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години) та 33 відсотки об’єму спожитої електроенергії за тарифом в інші години доби;

за тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу: 21 відсоток об’єму спожитої електроенергії за тарифом в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї години до 11-ї години і з 20-ї години до 22-ї години), 33 відсотки об’єму спожитої електроенергії за тарифом у напівпіковий період (з 7-ї години до 8-ї години, з 11-ї години до 20-ї години, з 22-ї години до 23-ї години) і 46 відсотків об’єму спожитої електроенергії за тарифом в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);

2) для користування послугами з централізованого постачання холодної води - 2,4 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 4 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води.

У разі перерви у наданні послуг з централізованого постачання гарячої води (більш як на 14 діб) в установленому законом порядку - 4 куб. метри холодної води на одну особу на місяць.

У разі відсутності квартирних приладів обліку холодної води нарахування плати за користування послугами з централізованого постачання холодної води інвалідам війни та членам їх сімей, на яких відповідно до законодавства поширюються пільги, здійснюється виконавцями/виробниками такої послуги згідно з соціальними нормативами, встановленими абзацом першим цього підпункту;

3) для користування послугами з централізованого постачання гарячої води - 1,6 куб. метра на одну особу на місяць.

У разі відсутності квартирних приладів обліку гарячої води нарахування плати за користування послугами з централізованого постачання гарячої води інвалідам війни та членам їх сімей, на яких відповідно до законодавства поширюються пільги, здійснюється виконавцями/виробниками такої послуги згідно з соціальними нормативами, встановленими абзацом першим цього підпункту;

4) для користування послугами з централізованого водовідведення - 4 куб. метри на одну особу на місяць.

У разі відсутності централізованого водовідведення (за відсутності системи централізованого водовідведення та за наявності централізованого водопостачання і вигрібних ям) для вивезення рідких нечистот - 4 куб. метри на одну особу на місяць.

У разі відсутності квартирних приладів обліку холодної та/або гарячої води нарахування плати за користування послугами з централізованого водовідведення інвалідам війни та членам їх сімей, на яких відповідно до законодавства поширюються пільги, здійснюється виконавцями/виробниками такої послуги згідно з соціальними нормативами, встановленими абзацом першим підпункту 2 та/або підпункту 3 цього пункту;

5) для користування послугами з газопостачання:

за умови встановлення газових лічильників:

- за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання - 6 куб. метрів на одну особу на місяць;

- за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 9 куб. метрів на одну особу на місяць;

- за наявності газової плити та газового водонагрівача - 18 куб. метрів на одну особу на місяць;

у разі відсутності газових лічильників - норми споживання згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 р. № 619 «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників» (ЗП України, 1996 р., № 13, ст. 360);

6) для користування послугами з електропостачання (до 31 грудня 2017 р.) в житлових приміщеннях (будинках):

у житлових приміщеннях (будинках), крім тих, що зазначені в абзацах третьому - шостому цього підпункту, - 90 кВт.ч на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 210 кВт.ч на місяць;

обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт.ч на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт.ч на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 250 кВт.ч на місяць;

обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 150 кВт.ч на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт.ч на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 270 кВт.ч на місяць;

не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 120 кВт.ч на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт.ч на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 240 кВт.ч на місяць;

у селах і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла, - 30 кВт.ч на місяць на одну особу;

7) для користування послугами з електропостачання (з 1 січня 2018 р.) у житлових приміщеннях (будинках):

у житлових приміщеннях (будинках), крім тих, що зазначені в абзацах третьому - шостому цього підпункту, - 70 кВт.ч на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт· г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 190 кВт· г на місяць;

обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води - 110 кВт· г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт ·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 230 кВт· г на місяць;

обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт· г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт· г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 250 кВт· г на місяць;

не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100 кВт ·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт· г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 220 кВт· г на місяць;

у селах і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла, - 30 кВт· г на місяць на одну особу;

8) користування послугами з вивезення твердих побутових відходів - 0,4167 куб. метра на одну особу на місяць; рідких побутових відходів - 0,76 куб. метра на одну особу на місяць.

Залежно від особливостей регіонів та типу будівель соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, встановлені підпунктом 1 цього пункту, визначаються з урахуванням коригуючих коефіцієнтів згідно з додатком.

4. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

5. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

5-1. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству енергетики та вугільної промисловості надавати в межах своєї компетенції роз’яснення щодо застосування державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування.

6. Ця постанова набирає чинності з 1 жовтня 2014 року.

КОРИГУЮЧІ КОЕФІЦІЄНТИ 
для розрахунку розміру витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення

Назва регіону, міста

Коригуючий коефіцієнт

1-2-поверхові будівлі

3-4-поверхові будівлі

будівлі на 5 і більше поверхів

Область:

     

Луганська

0,967

0,564

0,38 

 

Тарифи на електроенергію для населення з 01.04.2015 по 31.08.2015

(постанова НКРЕКП № 220 від 26.02.2015)

 

Категорія споживачів       Тариф

Тариф (коп. за 1 кВт/год., с НДС)

1

Населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами)

– за об’єм, спожитий до 100 кВт/год.  електроенергії у місяць

36,6

– за об’єм, спожитий від 100 кВт/год. до 600 кВт/год. електроенергії в місяць

63,0

– за об’єм, спожитий понад 600 кВт/год. електроенергії в місяць

140,7

2

Населення, що мешкає в сільській місцевості (в тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами)

– за об’єм, спожитий до 150 кВт/год. електроенергії в місяць

36,6

– за об’єм, спожитий  от 150 кВт/год. до 600 кВт/год. електроенергії  в місяць

63,0

– за об’єм, спожитий  понад 600 кВт/год. електроенергії  в місяць

140,7

3

Населення, що мешкає в жилих будинках (в тому числі в будинках готельного типу і гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними  установками (в тому числі в сільській місцевості)

в період с 01.04.2015 по 30.04.2015:

 

– за об’єм, спожитий  до 3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

36,6

– за об’єм, спожитий  понад  3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

140,7

в період с 01.05.2015 по 31.08.2015 — згідно п. 1 и 2 (звичайний тариф)

4

Населення, що мешкає в багатоквартирних будинках , не газифікованих природним газом та в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (в тому числі в сільській місцевості)

в період с 01.04.2015 по 30.04.2015:

– за об’єм, спожитий  до 3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

36,6

– за об’єм, спожитий  понад  3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

140,7

в період с 01.05.2015 по 31.08.2015 — згідно п. 1 и 2 (звичайний тариф)

5

Багатодітні, прийомні сім’ї і дитячі будинки  сімейного типу

36,6

6

Населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією по загальним розрахунковим коштам обліку і об’єднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, окрім гуртожитків

63,0

7

Гуртожитки

36,6

 

 


 

Тарифи на електроенергію для населення з 01.09.2015 по 29.02.2016

(постанова НКРЕКП № 220 від 26.02.2015)

 

Категорія споживачів       Тариф

Тариф (коп. за 1 кВт/год., с НДС)

1

Населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами)

– за об’єм, спожитий до 100 кВт/год.  електроенергії у місяць

45,6

– за об’єм, спожитий від 100 кВт/год. до 600 кВт/год. електроенергії в місяць

78,9

– за об’єм, спожитий понад 600 кВт/год. електроенергії в місяць

147,9

2

Населення, що мешкає в сільській місцевості (в тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами)

– за об’єм, спожитий до 150 кВт/год. електроенергії в місяць

45,6

– за об’єм, спожитий  от 150 кВт/год. до 600 кВт/год. електроенергії  в місяць

78,9

– за об’єм, спожитий  понад 600 кВт/год. електроенергії  в місяць

147,9

3

Населення, що мешкає в жилих будинках (в тому числі в будинках готельного типу і гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними  установками (в тому числі в сільській місцевості)

в період с 01.04.2015 по 30.04.2015:

 

– за об’єм, спожитий  до 3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

45,6

– за об’єм, спожитий  понад  3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

147,9

в період с 01.05.2015 по 31.08.2015 — згідно п. 1 и 2 (звичайний тариф)

4

Населення, що мешкає в багатоквартирних будинках , не газифікованих природним газом та в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (в тому числі в сільській місцевості)

в період с 01.04.2015 по 30.04.2015:

– за об’єм, спожитий  до 3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

45,6

– за об’єм, спожитий  понад  3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

147,9

в період с 01.05.2015 по 31.08.2015 — згідно п. 1 и 2 (звичайний тариф)

5

Багатодітні, прийомні сім’ї і дитячі будинки  сімейного типу

45,6

6

Населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією по загальним розрахунковим коштам обліку і об’єднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, окрім гуртожитків

78,9

7

Гуртожитки

45,6

  

Тарифи на електроенергію для населення з 29.02.2016 по 31.08.2016

(постанова НКРЕКП № 220 від 26.02.2015)

 

Категорія споживачів       Тариф

Тариф (коп. за 1 кВт/год., с НДС)

1

Населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами)

– за об’єм, спожитий до 100 кВт/год.  електроенергії у місяць

57,0

– за об’єм, спожитий від 100 кВт/год. до 600 кВт/год. електроенергії в місяць

99,0

– за об’єм, спожитий понад 600 кВт/год. електроенергії в місяць

156,0

2

Населення, що мешкає в сільській місцевості (в тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами)

– за об’єм, спожитий до 150 кВт/год. електроенергії в місяць

57,0

– за об’єм, спожитий  от 150 кВт/год. до 600 кВт/год. електроенергії  в місяць

99,0

– за об’єм, спожитий  понад 600 кВт/год. електроенергії  в місяць

156,0

3

Населення, що мешкає в жилих будинках (в тому числі в будинках готельного типу і гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними  установками (в тому числі в сільській місцевості)

в період с 01.04.2015 по 30.04.2015:

 

– за об’єм, спожитий  до 3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

57,0

– за об’єм, спожитий  понад  3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

156,0

в період с 01.05.2015 по 31.08.2015 — згідно п. 1 и 2 (звичайний тариф)

4

Населення, що мешкає в багатоквартирних будинках , не газифікованих природним газом та в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (в тому числі в сільській місцевості)

в період с 01.04.2015 по 30.04.2015:

– за об’єм, спожитий  до 3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

57,0

– за об’єм, спожитий  понад  3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

156,0

в період с 01.05.2015 по 31.08.2015 — згідно п. 1 и 2 (звичайний тариф)

5

Багатодітні, прийомні сім’ї і дитячі будинки  сімейного типу

57,0

6

Населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією по загальним розрахунковим коштам обліку і об’єднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, окрім гуртожитків

99,0

7

Гуртожитки

57,0

 

 


 

Тарифи на електроенергію для населення з 01.09.2016 по 28.02.2017

(постанова НКРЕКП № 220 від 26.02.2015)

 

Категорія споживачів       Тариф

Тариф (коп. за 1 кВт/год., с НДС)

1

Населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами)

– за об’єм, спожитий до 100 кВт/год.  електроенергії у місяць

71,4

– за об’єм, спожитий від 100 кВт/год. до 600 кВт/год. електроенергії в місяць

129,0

– за об’єм, спожитий понад 600 кВт/год. електроенергії в місяць

163,8

2

Населення, що мешкає в сільській місцевості (в тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами)

– за об’єм, спожитий до 150 кВт/год. електроенергії в місяць

71,4

– за об’єм, спожитий  от 150 кВт/год. до 600 кВт/год. електроенергії  в місяць

129,0

– за об’єм, спожитий  понад 600 кВт/год. електроенергії  в місяць

163,8

3

Населення, що мешкає в жилих будинках (в тому числі в будинках готельного типу і гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними  установками (в тому числі в сільській місцевості)

в період с 01.04.2015 по 30.04.2015:

 

– за об’єм, спожитий  до 3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

71,4

– за об’єм, спожитий  понад  3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

163,8

в період с 01.05.2015 по 31.08.2015 — згідно п. 1 и 2 (звичайний тариф)

4

Населення, що мешкає в багатоквартирних будинках , не газифікованих природним газом та в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (в тому числі в сільській місцевості)

в період с 01.04.2015 по 30.04.2015:

– за об’єм, спожитий  до 3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

71,4

– за об’єм, спожитий  понад  3600 кВт/год. електроенергії  в місяць

163,8

в період с 01.05.2015 по 31.08.2015 — згідно п. 1 и 2 (звичайний тариф)

5

Багатодітні, прийомні сім’ї і дитячі будинки  сімейного типу

71,4

6

Населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією по загальним розрахунковим коштам обліку і об’єднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, окрім гуртожитків

129,0

7

Гуртожитки

71,4

 

 

  

Тарифи на електроенергію для населення з 01.03.2017

(постанова НКРЕКП № 220 від 26.02.2015)

 

Категорія споживачів       Тариф

Тариф (коп. за 1 кВт/год., с НДС)

1

Населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в будинках, обладнаних кухонними електроплитами), в тому числі в сільській місцевості

– за об’єм, спожитий до 100 кВт/год.  електроенергії у місяць

90,0

– за об’єм, спожитий від 100 кВт/год. електроенергії в місяць

168,0

2

Населення, що мешкає в жилих будинках (в тому числі в будинках готельного типу і гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними  установками (в тому числі в сільській місцевості)

в період з 1 травня по 30 вересня згідно п. 1 (звичайний тариф)

в період з 1 жовтня по 30 квітня:

– за об’єм, спожитий  до 3000 кВт/год. електроенергії  в місяць

90,0

– за об’єм, спожитий  понад  3000 кВт/год. електроенергії  в місяць

168,0

3

Населення, що мешкає в багатоквартирних будинках , не газифікованих природним газом та в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (в тому числі в сільській місцевості)

в період з 1 травня по 30 вересня згідно п. 1 (звичайний тариф)

в період з 1 жовтня по 30 квітня:

– за об’єм, спожитий  до 3000 кВт/год. електроенергії  в місяць

90,0

– за об’єм, спожитий  понад  3000 кВт/год. електроенергії  в місяць

168,0

4

Багатодітні, прийомні сім’ї і дитячі будинки  сімейного типу

90,0

5

Населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією по загальним розрахунковим коштам обліку і об’єднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, окрім гуртожитків

168,0

6

Гуртожитки

90,0

 


 

СРУКТУРА

роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення,

затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах

енергетики та комунальних послуг від 03.03.2015 року № 583

 

грн. га 1000 м³

Вид споживання природного газу

Розрахункова ціна природного газу як товару із урахуванням витрат НАК «Нафтогаз України»

Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності

Розрахунковий середній тариф на транспортування природного газу магістральними трубопроводами

Середньозважений тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами

Середньозважений тариф на постачання природного газу

ПДВ

Роздрібна ціна природного газу для потреб населення

Для приготування їжі та/або підігріву води

5041,8

201,7

294,4

361,8

90,3

1198,0

7188,0

Для індивідуального опалення або комплексного споживання (індивідуального опалення,

приготування їжі та/або підігріву води)

з 1 травня по 30 вересня (включно)

 

5041,8

201,7

294,4

361,8

90,3

1198,0

7188,0

з 1 жовтня по 30 квітня

(включно)

до 200 м³ на місяць

2166,8

86,7

294,4

361,8

90,3

600,0

3600,0

понад 200 м³ на місяць

5041,8

201,7

294,4

361,8

90,3

1198,0

7188,0

  

Оплата населенням житлово-комунальних послуг1

по Старобільському району у січніберезні 2012 року

 

Нараховано

населенню

до оплати,

тис.грн.

Оплачено

населенням,

тис.грн.

Рівень оплати

населенням

житлово-комунальних

послуг, %

Заборгова-

ність

населення

на кінець

березня

2012р.,

тис.грн.

у

березні

у січні–

березні

у

березні

у січні–

березні

у

березні

у січні–

березні

 

   Житлово-комунальні платежі

5655

19699

6674

17841

118,0

90,6

4687

Утримання  будинків і  споруд

та прибудинкових територій  

106

301

67

185

63,4

61,6

276

Централізоване водопостачання

та водовідведення

141

403

128

375

90,5

93,0

174

Централізоване опалення та

гаряче водопостачання

38

119

26

78

68,3

65,4

965

Газопостачання

5340

18786

6423

17127

120,3

91,2

3258

Вивезення побутових  відходів

30

90

31

76

102,5

84,9

14

    Крім того,

 

 

 

 

 

 

 

  електропостачання

х

х

1021

2942

х

х

1135

        1 Сума складових та підсумкових даних по рядках і колонках можуть мати незначні розбіжності за рахунок округлення.


 

 

Оплата населенням житлово-комунальних послуг1
по Старобільському району
у січнічервні 2011 року
 

 

 
Нараховано
населенню
до оплати,
тис.грн.
Оплачено
населенням,
тис.грн.
Рівень оплати
населенням
житлово-комунальних
послуг, %
Заборгова-
ність
населення
на початок
липня
2011р.,
тис.грн.
у
червні
у січні–
червні
у
червні
у січні–
червні
у
червні
у січні–
червні
 
Житлово-комунальні платежі
683
26056
1005
25603
147,1
98,3
1852
Утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій  
93
553
57
396
61,9
71,6
597
Централізоване водопостачання
та водовідведення
134
736
122
689
91,3
93,6
193
Централізоване опалення та
гаряче водопостачання
123
18
142
115,5
947
Газопостачання
457
24644
807
24376
176,7
98,9
114
Вивезення побутових відходів
 Крім того,
 
 
   
 
 
 
 електропостачання
х
х
723
4496
х
х
945

 

Сума складових та підсумкових даних по рядках і колонках можуть мати незначні розбіжності за рахунок округлення.
 

 

Оплата населенням житлово-комунальних послуг1
по Старобільському району у січнілистопаді 2010 року
 
 
Нараховано
населенню
до оплати,
тис.грн.
Оплачено
населенням,
тис.грн.
Рівень оплати
населенням
житлово-комунальних
послуг, %
Заборгова-
ність
населення
на початок
грудня 2010р.,
тис.грн.
у
листопаді
у січні–
листопаді
у
листопаді
у січні–
листопаді
у
листопаді
у січні–
листопаді
 
Житлово-комунальні платежі
3418
24637
3347
25203
97,9
102,3
1914
Утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій  
91
925
87
743
95,9
80,4
750
Централізоване водопостачання
та водовідведення
111
1316
120
1338
108,2
101,7
164
Централізоване опалення та
гаряче водопостачання
44
283
32
300
71,3
106,1
955
Газопостачання
3172
22114
3108
22821
98,0
103,2
46
Вивезення побутових відходів
 Крім того,
 
 
 
 
 
 
 
 електропостачання
х
х
673
7136
х
х
899
 
Сума складових та підсумкових даних по рядках і колонках можуть мати незначні розбіжності за рахунок округлення.
 

 
Кількість особових рахунків на початок вересня 2010 р.
 
 
Кількість особових рахунків, одиниць
Питома вага особових рахунків, що мають заборгованість
всього
з них мають заборгова-ність
у тому числі
3 і більше місяців
всього
у тому числі
3 і більше місяців
 
Житлово-комунальні платежі
х
х
х
х
х
Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  
2473
1607
986
65,0
39,9
 Централізоване водопостачання
 та водовідведення
4717
2818
704
59,7
14,9
 Централізоване опалення та
 гаряче водопостачання
162
81
81
50,0
50,0
 Газопостачання
19961
10323
7729
51,7
38,7
Вивезення побутових відходів
Крім того,
 
 
 
 
 
 електропостачання
22808
3314
14,5

 

 

Тарифи на послуги
з централізованого теплопостачання, що надаються комунальним підприємством «Старобільськтепло» населенню, бюджетним установам та госпрозрахунковим підприємствам, станом на 01.01.2011 р.
 
№ з/п
Споживачі
Одиниця виміру
Тариф на послуги з централізованого теплопостачання з урахуванням ПДВ
1.
Населення
грн./м2 опалювальної площі
19,46
грн./1Гкал
542,21
2.
Бюджетні установи
грн./1Гкал
891,71
3.
Госпрозрахункові підприємства
грн./1Гкал
891,71
 

 
Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (квартирна плата) в м. Старобільськ, які надаються комунальним підприємством «Старобільськтепло», станом на 01.01.2011 р.
 
№ з/п
Споживачі
Одиниця виміру
Квартирна плата, грн./кв.м на місяць з урахуванням ПДВ
1.
Населення
грн./м2
середній 0,80

 

 

Тарифи на послуги
з централізованого теплопостачання, що надаються комунальним підприємством «Старобільськтепло» населенню, бюджетним установам та госпрозрахунковим підприємствам, станом на 01.11.2010р.
 
№ з/п
Споживачі
Одиниця виміру
Тариф на послуги з централізованого теплопостачання з урахуванням ПДВ
  1.  
Населення
грн./м2 опалювальної площі
19,46
грн./1Гкал
542,21
  1.  
Бюджетні установи
грн./1Гкал
891,71
  1.  
Госпрозрахункові підприємства
грн./1Гкал
891,71
 

 
Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (квартирна плата) в м. Старобільськ, які надаються комунальним підприємством «Старобільськтепло»,
станом на 01.11.2010 р.

 

№ з/п
Споживачі
Одиниця виміру
Квартирна плата, грн./кв.м на місяць з урахуванням ПДВ
1.
Населення
грн./м2
середній 0,98

 

 

 

Тарифи
на послуги по вивозу твердих побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших користувачів, що надаються ВПТОВ «Стартрейд ЛТД»
 
Група користувачів
Од. виміру
Вартість, грн.
Населення міста
У місяць/1 людини.
5,10
Бюджетні установи   та інші організації Старобільська
м3
51,75
Розміщення ТБО на ПТБО
м3
10,31
 


 

||
© 2008 Старобільська районна державна адміністрація
92700, Україна, м. Старобільськ, вул.Комунарів, 35
Тел./факс (06461) 2-13-65
Веб-сайт: http://stb.loga.gov.ua
E-mail: adm-rda@stb.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stb.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Старобільська РДА