Сьогодні: вівторок, 24 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Старобільська РДАДіяльність РДАРегуляторна політика
Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів
 1. Базове  відстеження проекту розпорядження Старобільської райдержадміністрації «Про затвердження кошторису витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування Старобільського району». Базове  відстеження проекту розпорядження Старобільської райдержадміністрації «Про затвердження умов та порядку проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Старобільського району  від 08.05.2013 р.
  у форматі HTML

 2. Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту Старобільської районної ради «Про оренду майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад Старобільського району» від 00.00.0000 р.
  у форматі MS Word

 3. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту Старобільської районної ради «Про оренду майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад Старобільського району»   від 00.00.0000 р.
  у форматі PDF

 4. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту Старобільської районної ради «Про оренду майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад Старобільського району»
  у форматі HTML

||


Архів по роках:
00002013
© 2008 Старобільська районна державна адміністрація
92700, Україна, м. Старобільськ, вул.Комунарів, 35
Тел./факс (06461) 2-13-65
Веб-сайт: http://stb.loga.gov.ua
E-mail: adm-rda@stb.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stb.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Старобільська РДА