Сьогодні: вівторок, 24 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Старобільська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Новини Молодь

«Валентинка своїми руками»

    14 лютого у всьому світі відзначають День Святого Валентина. Це свято - найкращий привід у році висловити свою любов і турботу близьким людям. Це день ніжності, день прояву почуттів, день зізнань, день, коли навіть найбільш боязкий і нерішучий може сказати все. І, звичайно ж, у цей день за традицією люди дарують один одному валентинки - своєрідний символ Дня Святого Валентина.

    З нагоди цього свята, фахівці із соціальної роботи Старобільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели на базі Старобільської ЗОШ № 2 I-II ст.. майстер клас «Валентинка своїми руками». Натхненні бажанням висловити своє тепло і любов, школярі повністю поринули у творчість та  власноруч виготовили валентинки для своїх рідних та друзів. Крім того, дітлахам було продемонстровано пізнавальний мультфільм на святкову тематику.

    По закінченню, юні учасники свята отримали призи та висловили один одному слова привітання.

 


 

Пошта Святого Миколая

 

    У ніч з 18 на 19 грудня відзначають день Святого Миколая. Вважається, що святий Миколай – покровитель і заступник дітей. Найбільше на це свято очікує саме малеча, адже святий Миколай приносить слухняним діткам подарунки.

     Перед цим днем діти згадують усі свої добрі та негарні вчинки та пишуть листи до Святого Миколая. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?

    Напередодні свята, спеціалісти Старобільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завітали у оселі  дітей з особливими потребами та привітали їх зі Святом Святого Миколая. Дітлахам  було вручено  подарунки та висловлено найкращі побажання на Новий 2017 рік. Малеча з великим задоволенням і радістю  зустрічали гостей і приймали привітання.

 

 

 


 

Тренінг «Попередження алкогольної залежності серед молоді»

 

         На базі дитячої бібліотеки спеціалістами Старобільського РЦСССДМ спільно з співробітниками Старобільського РВ КВІ для молоді, яка відбуває покарання не пов’язані з позбавленням волі, 15.07.2016 року було організовано та проведено тренінг «Попередження алкогольної залежності». До уваги учасників заходу було представлено  теоретичні матеріали.Також вони мали змогу на прикладі продемонстрованого ролика побачити наслідки вживання алкогольних напоїв та розповісти про враження, які в них виникли за час перегляду відео.По закінченню заходу кожен учасник отримав тематичний буклет .


 

Тренінг «Попередження Наркоманії»

         На базі дитячої бібліотеки спеціалістами Старобільського РЦСССДМ спільно з співробітниками Старобільського РВ КВІ для молоді, яка відбуває покарання не пов’язані з позбавленням волі 07.07.2016 року було організовано та проведено тренінг «Попередження наркоманії». До уваги учасників заходу було представлено  теоретичні матеріали. Також молодь на практиці мала змогу продемонструвати свої знання на прикладі представленого фільму, та розповідали про помилки, які було допущено особою котрій запропонували вжити наркотичні речовини, а також як би вони поступили в подібній ситуації. По закінченню заходу кожен учасник отримав тематичні буклети .

 


 

Вечір молоді

 

     26 червня 2016 року з нагоди відзначення Дня молоді, фахівцем із соціальної роботи Старобільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на території Половинкинської сільської ради спільно з працівниками місцевого будинку культури був організований «Вечір Молоді».

      Завідуюча місцевим будинком культури привітала молодь зі святом, подякувала за активну життєву позицію. Молодь села, у свою чергу, під час святкової дискотеки взяла участь в програмі з популяризації здорового способу життя.

      По закінченню заходу, в якості привітання та підтримки ініціативи молодих людей, від Старобільського РЦСССДМ всім присутнім були вручені солодкі подарунки.

 


 

«Великі права маленької людини»

 

    Ось і настали літні канікули, такі бажані та довгоочікувані. Літо – це найулюбленіша пора дітлахів, тому її хочеться провести  не тільки максимально цікаво, але і корисно.З цією метою спеціалісти Старобільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 10.06.2016 року відвідали пришкільний мовний табір «Барвінок» у м.Старобільськ та ознайомили його маленьких відвідувачів, школярів 1-4 класів,  з їх правами на основі «Конвенції ООН про права дитини».

     Для дітей було продемонстровано відеолекторій „Азбука прав дитини”, у ході якого було роз'яснено їх законодавчо закріплені права, які діти наочно зобразили  у вигляді ромашки.

     По закінченню, до уваги юних слухачів було запропоновано гру під назвою «Спіймай правило», під час якої учасники показали набуті знання з даної теми, а найголовніше продемонстрували гарний настрій та позитивні емоції.


 

Засідання спостережної комісії

      02 червня 2016 року відбулося чергове засідання Спостережної комісіїпри Старобільській райдержадміністраціїна чолі з головою комісії, заступником голови Старобільської районної державної адміністрації Григоренко Олени Олексіївни.

     На засіданні розглядалися питання надання медичної допомоги особам, які звільнились з місць позбавлення волі та звернулись до КУ «Старобільське РТМО» та про роботу служби у справах дітей з неповнолітніми, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі.

     Головний лікар Биков В.Д. наголосив, що кваліфікована медична допомога звільненим надається безвідмовно та на загальних умовах. Також він  додав статистичну інформацію за 5 місяців 2016 року про кількість звернень відповідної категорії до лікарів різних спеціальностей. 


 

«Спогади про тяжкі 1939-1945 роки»

    З метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, фахівцем із соціальної роботи Старобільського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  був проведений захід, приурочений 71 річниці Перемоги над  нацизмом у Другій світовій війні для школярів першого та другого класів Половинкинської ЗОШ I- III ступенів. До уваги учнів було представлено відеолекторій на тему «Спогади про тяжкі 1939-1945 роки».

   Діти з цікавістю переглядали відео, та охоче вступали в обговорення почутої та побаченої інформації, школярі отримали відповіді на питання, котрі їх цікавили та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

 

 

 


 

«Поєднаємось у шані глибокій»

    5 травня 2016 року, напередодні відзначення Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студентами Старобільського професійного ліцею було організовано урочистий концерт, приурочений до цих дат. За традицією, до проведення концерту долучилися і спеціалісти Старобільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які організували святкову зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни, колишнім викладачем ліцею, Капустою В.І.

    У ході свята, студенти демонстрували пісенні та танцювальні номери, читали фронтові вірші, які створювали святкову та трохи ностальгійну атмосферу, притаманну цим дням. Ветеран у свою чергу, привітав їх з наступаючими святами та дав повчальні настанови для молодого покоління, зберегти і  шанувати їх перемогу, яка дісталася нелюдськими зусиллями, скаліченими тілами і душами.

    По закінченню, присутні висловили свою щиру повагу та глибоку вдячність всім ветеранам війни за їх неоціненний подвиг. 

 


 

Урок – спогад ветерана Другої світової війни

    Друга світова стала найбільшою війною в історії людства. У ній брали участь десятки країн. Ніколи до цього історія не знала війни з такою кількістю жертв. Наша країна теж була залучена в ці події. Немає родини, яка б не втратила близьких у цьому кошмарі. Друга світова - це зламані долі, розбите щастя, втрачене дитинство, спалені міста та села, заміновані поля, концтабори.

    6 травня 2016 року до Дня пам’яті та примирення і 71 – ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для осіб, котрі перебувають під слідством співробітниками Старобільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з адміністрацією Старобільського слідчого ізолятору організували та провели урок – спогад з ветераном Другої світової війни Вагіновим Іваном Семеновичем. Запрошений розповів про той жах котрий йому довелося пройти за роки війни, що бачив за час проходження служби на фронті.

    По закінченню, учасники отримали відповіді на питання, котрі їх цікавили та  вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

 

 

 


 

Засідання Спостережної комісії

         27 квітня 2016 р. у кабінеті заступника голови Старобільської РДА Григоренко Олени Олексіївни відбулося чергове засідання спостережної комісії. Участь у нараді прийняли представники громадських організацій, котрі входять до складу Комісії, а також й запрошені представники кримінально – виконавчої інспекції – Скачкова О. Ю., Старобільського слідчого ізолятору – Чуприна С. В. та  Старобільського відділу поліції ГУ Національної поліції України у Луганській області –Гончаренко Р.В.

         На засіданні висвітлювалися питання щодо роботи з неповнолітніми та молоддю, що перебувають під слідством в слідчому ізоляторі, профілактичної роботи з неповнолітніми та молоддю на території району Старобільським ВП ГУНП в Луганській області направленої на попередження правопорушень. Також Гончаренко Р.В. доповів про роботу, яка направлена на навички поводження з вибуховими предметами та порядку дій у разі виявлення подібних предметівдля учнів шкіл району. Усім учасникам засідання було рекомендовано продовжити роботу з даною категорією населення відповідно до своєї компетенції. 

 

 

 


 

До 30-ї роковини Чорнобильської катастрофи

   

    26 квітня 2016 року виповнюється 30 років від дня найбільшої техногенної катастрофи в історії людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС). З нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЕС та з метою вшанування ліквідаторів наслідків катастрофи, спеціалістами та фахівцями Старобільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано та проведено ряд виховних заходів.

    Так, на базі Половинкинської ЗОШ для учнів 1 класу продемонстровано відеолекторій «Гіркий Чорнобиль!», на базі Шульгинської ЗОШ проведено інформаційну годину на тему «Чорнобиль – хроніка важких тижнів», в  Підгорівській ЗОШ та Старобільському СІЗО  організовано урок-зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У ході проведення даних заходів учні та неповнолітні, які перебувають під слідством дізналися про героїчний подвиг ліквідаторів, почули історії звичайних людей, які живуть поруч із нами, проте які пережили події, що вже стали історією.

    По закінченню, учні вшанували пам'ять загиблих героїв Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання.

 

 


 

Розповідь про Чорнобильську катастрофу

         На передодні 30-ї  річниці Чорнобильської катастрофи для неповнолітніх, котрі перебувають на обліку в Старобільському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та Старобільському РВ кримінально-виконавчої інспекції  на базі РЦСССДМбуло організовано та проведено зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

        У ході зустрічі учасники почули про те, які наслідки мала людська необережність під час роботи з атомним реактором. Також,М.Ф.Удовенко та Н.В.Калашникрозповіли про перше, що вони відчули потрапивши до Чорнобильської зони, та про роботу, якою вони займались упродовж перебування на території техногенної катастрофи.

         По закінченню заходу  ліквідатори відповіли на питання, котрі цікавили учасників, за що неповнолітні та молодь подякували їм та побажали міцного здоров’я.    

 

 


 

Профілактика наркоманії

     «Майбутнє вільне від наркотиків» під таким гаслом 13 квітня 2016 року спеціалістами Старобільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі Верхньопокровської ЗОШ був проведений відеолекторій з питань профілактики наркоманії та формування здорового способу життя. У ході якого,  до уваги учнів було запропоновано навчально-пізнавальний фільм «Вплив наркотиків на організм людини», у якому детально розповідається чим небезпечні різні види наркотиків та до яких наслідків призводить їх вживання.

    Після перегляду відео відбувалася активна дискусія, під час якої учні висловили свої враження, з їх слів побачене та почуте стало для них корисним та повчальним.

    По закінченню заходу були підведені підсумки та ще раз наголошено, що здоров’я це дійсно скарб, і кожен вчинок щодо бездумного втручання в нього накладає свій відбиток на подальшому житті.

 

 


 

«Марафон актуальних професій»

   16  березня 2016 року Старобільським районним  центром  зайнятості  спільно зі Старобільським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  відбувся  профорієнтаційний урок з учнями Підгорівської ЗОШ в рамках щорічного «Марафону актуальних професій». 

   Захід організовано з метою стимулювання учнівської молоді до свідомого вибору професії, мотивації до легальної зайнятості, формування позитивного ставлення учнівської молоді до здобуття робітничих професій, подальшого навчання та працевлаштування за професійними інтересами.

   Директор районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Красюк Лариса Сергіївна  побажала школярам зробити свідомий вибір щодо майбутньої професії, аби бути затребуваними фахівцями на ринку праці, звернула увагу школярів на важливість врахування професійних інтересів і нахилів при виборі фаху.   

    Наприкінці зустрічі спеціалісти центру зайнятості запропонували учням, які ще не визначились з професією, відвідати центр зайнятості, де профконсультант під час бесіди допоможе визначити інтереси, здібності, нахили та їх відповідність тій чи іншій сфері діяльності .

    Вдалим завершенням цієї зустрічі стала екскурсія школярів на підприємство.

   Сподіваємось, що цей захід  центру зайнятості та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  став для старшокласників важливим, корисним, цікавим та буде сприяти усвідомленому вибору професії серед учнів.

 

 


 

||
© 2008 Старобільська районна державна адміністрація
92700, Україна, м. Старобільськ, вул.Комунарів, 35
Тел./факс (06461) 2-13-65
Веб-сайт: http://stb.loga.gov.ua
E-mail: adm-rda@stb.lg.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.stb.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Старобільська РДА